Do nově připravovaného Reformer studia v Praze a v Brně hledáme zkušené instruktory a lektory. Podrobné informace vám poskytneme na tel.č.605 730 206

Bonpilates - studio

U nových zájemců o otevření studia Bonpilates®
vyžadujeme, aby zájemce disponoval vhodným prostorem pro umístění strojů a zároveň, aby měl dostatečný prostor i pro volné cvičení na podložkách. Při vlastní realizaci Vašeho záměru Vám zpracujeme projekt Bonpilates® studia. Na základě individuálního přístupu Vám v případě potřeby navrhneme nezbytné úpravy, tak aby Vaše Bonpilates® studio splňovalo veškeré kritéria a požadavky. Příprava projektu vyžaduje dlouhodobou oboustrannou komunikaci a vždy je rozhodujícím ukazatelem výsledné práce. Naší snahou je, aby naším přičiněním bylo Vaše studio Bonpilates® origiánální a aby na Vaší straně byla maximální spokojenost.

Kvalitní instruktor Bonpilates®
Velmi důležitým faktorem ovlivňujícím Vaši investici do studia Bonpilates®,je vhodný výběr kvalifikovaného instruktora. V případě,že ve Vašem zařízení působí již zkušený instruktor Pilates, pak máte velmi dobrý předpoklad pro další rozvoj studia. Většina instruktorů však nemá potřebné zkušenosti a kvalifikaci se cvičením na strojích Bonpilates® a toto know-how získáte od naší společnosti.

 

bonpilates_studio

bonpilates_studio 01

bonpilates_studio 02