Do nově připravovaného Reformer studia v Praze a v Brně hledáme zkušené instruktory a lektory. Podrobné informace vám poskytneme na tel.č.605 730 206

Bonpilates - prezentace

Historie
Naše společnost se v roce 2001 stala majitelem obchodní značky ARTIS, která patřila od roku 1950 k předním výrobcům sportovních potřeb v rámci tehdejší Československé republiky. Národní podnik se skládal z devíti samostatných výrobních závodů mezi něž patřil i výrobní podnik stolů na stolní tenis v Horšovském Týně. V roce 2002 jsme navázali na dlouholeté zkušenosti z podniku v Horšovském Týně a vybudovali jsme novou kompletní výrobní linku pro výrobu stolů na stolní tenis v Táboře. Naše produkty byly určeny primárně pro náš trh, ale byly úspěšně distribuovány i v rámci celoevropského trhu.
 
V roce 2009 došlo k restrukturalizaci společnosti a značka ARTIS byla přenechána novému podnikatelskému subjektu, který plynule navázal na náš výrobní program. Naše společnost využila dlouholetou zkušenost a spolupráci s firmou Sport Creber S.A. a začala s produkcí a distribucí jejího výrobního programu zahrnujícího veškeré pilates vybavení pod ochranou známkou Bonpilates® na českém a slovenském trhu. Během následujících let jsme vytvořili silné a stabilní zázemí, které nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům kvalitní produkty a s tím spojené služby.  

Současnost
V současnosti Bonpilates tvoří a vyvíjí své výrobky díky rozsáhlým zkušenostem lidí, kteří tvoří pracovní tým. Jsou si plně vědomi potřeb trhu a vyrábějí výrobky, které jsou perfektně uzpůsobeny pro potřeby uživatelů. V současné době se Bonpilates spoléhá na R+D+I programy, které jsou schopné zjistit nedostatky a poskytnout profesionální řešení pro metodu Pilates.

Bonpilates se věnuje vytváření sportovního vybavení, hledání rovnováhy mezi efektivitou, bezpečností, ergonomičností a vnějším vzhledem. Když jsme cvičili Pilates na strojích jednoho z předních světových výrobců, překvapilo nás množství detailů, které brali v potaz, stejně tak jako kvalita materiálů a posuvných mechanismů. Avšak byli jsme si také vědomi hranic možností těchto strojů. Byli jsme schopni je odstranit po hodinách přemýšlení, studia, tvorby prototypů a konzultování se specialisty.

Jsme potěšeni, že vám můžeme představit výrobní program Bonpilates ve kterém najdete zařízení, které vylepšuje všechny systémy dostupné v současné době na trhu a které uspokojí všechny potřeby, které experti Pilates mohou mít. Naše neustálé zlepšování záleží i na vás.

 

                                                    Logo Pilates